aktuální cena:
250 CZK
vyvolávací cena:
250 CZK

Alegorie hudby, keramický kachel, datováno 1989, 33x35,5 cm

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Kecal, pálená hlína, výška 20 cm, neznačeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Rybář, pálená hlína, výška 16 cm, neznačeno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Dívka při koupeli, pálená hlína, výška 40 cm, neznačeno