1 700 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Rám na zrcadlo, 39x54 cm

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Mlýnek na kávu, mosazný, výška 18 cm

1 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stojací lampa, 70. léta 20. století, původní elektroinstalace, nepoškozené širmy., výška 170 cm

3 400 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Stolní zapalovač, figurální, nepoužitý, bronzová dívka na mramorovém podstavci, výška 21 cm

300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Promítačka Medior v originálním kufru, 3 náhradní výbojky, funkční.