prodáno za: 3 600 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

5. Hosperger Emanuel (1891 - 1984), Mořský příboj

Mořský příboj, olej na plátně, datováno 1939, 60 x 97 cm

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****9 3 600 CZK 03. 03. 2020 19:02:24
*****2 3 600 CZK 03. 03. 2020 19:02:24
*****9 3 400 CZK 03. 03. 2020 19:02:15
*****2 3 200 CZK 03. 03. 2020 19:02:15
*****9 3 000 CZK 03. 03. 2020 19:02:11