konec limitování 03. 03. 2020 18:00
datum aukce 03. 03. 2020 19:00
112
7
aktuální cena: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

5. Hosperger Emanuel (1891 - 1984), Mořský příboj

Mořský příboj, olej na plátně, datováno 1939, 60 x 97 cm

prodejce Galerie Goltzova tvrz