#9

Mikš Josef "Joža" ( 1901 - 1966), Kvetoucí stromy u chalupy

#9

642 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
3. 3. 2020 19:00
8. eAukce
8. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Kvetoucí stromy u chalupy, olej na plátně, 40 x 48 cm, krakelováno, drobné trhliny v plátně