konec limitování 03. 03. 2020 18:00
datum aukce 03. 03. 2020 19:00
83
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 500 CZK

9. Mikš Josef "Joža" ( 1901 - 1966), Kvetoucí stromy u chalupy

Kvetoucí stromy u chalupy, olej na plátně, 40 x 48 cm, krakelováno, drobné trhliny v plátně

prodejce Galerie Goltzova tvrz