prodáno za: 550 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

9. Mikš Josef "Joža" ( 1901 - 1966), Kvetoucí stromy u chalupy

Kvetoucí stromy u chalupy, olej na plátně, 40 x 48 cm, krakelováno, drobné trhliny v plátně

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****5 550 CZK 03. 03. 2020 19:04:26