600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Upřímně, serigrafie 21x14,5 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou a v..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Brylle, serografie, 21x15 cm (list 31,5x22 cm), sign. PD v tisku 10 BORIS JIRKŮ

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Colombína, serigrafie 21x15 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou a v..

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pocta Kájovi S., serigrafie 21x14,5 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou..

700 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Šašek a královna, serigrafie 29,5x21 (list 48x32,5 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků 2009

vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 42,5x30,5 cm, datováno a signováno PD Karel..

vyvolávací cena:
500 CZK

Ležící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 30,5x42,5 cm, datováno a signováno PD Karel..

9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Vysoké nebe, olej na plátně, 100x120 cm, sign. PD S. Hauptmann 37, obraz vyčištěn a opraveno..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Prostitués (La Paix), litografie, volný list 42x29 cm, signováno LD v tisku Kupka, zahnědlý papír,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina z Pelešan u Turnova, akvarel na kartonu, 30x41,5 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina z Jinonic u Prahy, akvarel na kartonu, 41,5x30 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina, akvarel na kartonu, 29,5x42 cm, PD sign. a datováno

4 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pták s rybou, akvarel na kartonu, 33x44,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

4 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Harlekýn, akvarel na kartonu, 44,5x33 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Komposice s citronem, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

7 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s torsem a kartami, 30x41,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

4 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Komposice, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

12 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s mandolínou, akvarel na kartonu, 30x42 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název