600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Upřímně, serigrafie 21x14,5 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou a v..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Brylle, serografie, 21x15 cm (list 31,5x22 cm), sign. PD v tisku 10 BORIS JIRKŮ

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Colombína, serigrafie 21x15 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou a v..

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pocta Kájovi S., serigrafie 21x14,5 (list 31,5x22 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků tužkou..

700 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Šašek a královna, serigrafie 29,5x21 (list 48x32,5 cm), autorský tisk, sign. PD Boris Jirků 2009

vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 42,5x30,5 cm, datováno a signováno PD Karel..

vyvolávací cena:
500 CZK

Ležící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 30,5x42,5 cm, datováno a signováno PD Karel..

4 000 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Prostitués (La Paix), litografie, volný list 42x29 cm, signováno LD v tisku Kupka, zahnědlý papír,..

650 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

3 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Žena, linoryt na papíře, 42x27,5 cm, sign. PD Ota Janeček, výtisk 6/50

4 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Veselý rok VII (Kluci na kládě), lotoofset 1935/1949, 26x34 cm, sign. PD v tisku

18 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Tichý František, Fratelíny, barevná litografie, 24,5 x 34 cm, signováno v desce

4 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Fremund Richard, Město, barevná litografie, 21 x 27 cm, 2/200

2 600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Gutfreund Oto, Dva muži, linoryt, signováno v desce, 24 x 16 cm, rámováno

28 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Born Adolf, Svatý Kryštof, barevná litografie, 44 x 54 cm (výřez), 52/83

4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Bím Tomáš, Parkur, barevná litografie, 43 x 58 cm (výřez), datováno 2002, 66/75

15 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Šimon Tavík František, Črty z Orientu, soubor 12 leptů. Soubor číslo 25.

9 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK