9 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Vysoké nebe, olej na plátně, 100x120 cm, sign. PD S. Hauptmann 37, obraz vyčištěn a opraveno..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina z Pelešan u Turnova, akvarel na kartonu, 30x41,5 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina z Jinonic u Prahy, akvarel na kartonu, 41,5x30 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina, akvarel na kartonu, 29,5x42 cm, PD sign. a datováno

4 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pták s rybou, akvarel na kartonu, 33x44,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

4 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Harlekýn, akvarel na kartonu, 44,5x33 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Komposice s citronem, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

7 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s torsem a kartami, 30x41,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

4 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Komposice, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

12 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s mandolínou, akvarel na kartonu, 30x42 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

17 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

V kavárně, akvarel na kartonu, 36x27 cm, sign. PD nečitelně, přípis Paris 928, velmi kvalitní autor

9 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Straky, soubor 10 ks tušových kreseb, každá ve výřezu 28x22 cm, vše sign. J. Židlický, ilustrace..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina, olej na překližce, 14,5 x 22 cm, drobně odloupnutý roh řezaného rámu

30 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

O žních, olej na plátně, 65 x 80 cm

18 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Modrá kytice, olej na plátně, 50 x 45 cm, sign, monogramem, 1948

3 400 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Povoz s nákladem, olej na lepence, 15,5 x 22 cm, dat. 1906

4 100 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Z Dalmácie, olej na plátně, 100 x 70 cm, řezaný rám

4 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ochlapec na louce, olej na plátně, 50 x 50 cm, nerámováno