160 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s přírodním modrým kamenem, 925/1000, puncováno, velikost 52, rozměr kamene ovál..

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s přírodním modrým kamenem, 925/1000, puncováno, velikost 58, rozměr kamene ovál..

220 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s přírodním modrým kamenem a zdobením, 925/1000, puncováno, velikost 51, rozměr..

340 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s přírodním kamenem, Ag 925/1000, rhodiováno, puncováno, velikost 54, váha 3,35 g

280 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

13 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Zlatý filigránový náramek zlacený v ohni, jazýčkový uzávěr Au 585/1000, alexandrit,..

220 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Luxusní stříbrný prsten s drobnými černými kamínky a safírky, 925/1000, puncováno, velikost 55,..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Zlatý závěs v barokním designu s chryzoprasem,Au 585/1000, Váha 4,45 g (bez kamene)

160 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s žabkou, 925/1000, značeno, velikost 52, váha 2,20 g

300 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Luxusní stříbrný prsten s želvičkou, 925/1000, puncováno, velikost 55, váha 4,00g

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s přírodním černým kamenem, 925/1000, puncováno, velikost 54, rozměr kamene ovál..

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Náhrdelník z přírodních korálů se zlatým uzávěrem Délka 55 cm, váha uzávěru 0,55 g

180 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný prsten s motivem Jin-Jang, 925/1000, puncováno , velikost 66, váha 4,20 g

120 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrný proplétaný prsten, 925/1000, značeno , velikost 58, váha 2,18 g

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlatý prsten s kultivovanou růžovou perlou a zirkony Au 585/1000 Velikost 53,5, váha 5,0 g..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlatý přívěsek s rubíny a barokní perlou. Au 585/1000 Váha 1,10 g

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlatá čárková brož s přírodním rubínem Puncováno na háčku Váha 2,90 g, délka 5 cm

1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlatá brož s kultivovanou perlou a kuličkovým uzávěrem Au 585/1000 Váha 1,90 g