vyvolávací cena:
500 CZK

Divadelní kukátko s perletí, luxusní stav, originální etue

2 400 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Hasičská helma, odznak Hlavice, luxusní stav, včetně původního vnitřku

vyvolávací cena:
500 CZK

Čínský drak, artdeco provedení, kamenina, 30 x 20 x 20 cm

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stříbrná peněženka, puncováno, 935/1000, 30 x 70 mm, značeno D&F

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pudřenka, gravírovaná, váha 94,10 g, 90 x 80 mm

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Pudřenka, stříbrná, kruhový tvar, průměr 90 mm, váha 54,40 g

220 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Medailon se smaltem, bílý kov, průměr 37 mm

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Tabatěrka, stříbro, váha 91,10 g, rozměry 90 x 80 mm, 800/1000, puncováno

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sada lžiček, 6 ks, délka 15 cm, váha 101,5 g, drobné odchylky tvaru

4 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Hluboký stříbrný tác, lottový punc, 420,00 g, rozměry 34,5 x 18 cm

3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Sada polévkových lžic, 6 ks, 800/1000, puncováno, váha 329,00 g, v originál kazetě

6 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Párové stříbrné svícny, šířka 22 cm, výška 18 cm, váha 543 g, lottový punc

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Lékařský kufr, kůže, 20 x 40 x 25 cm, funkční, dobrý stav

2 800 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Stříbrná lžice s Napoleonem, puncováno, 800/1000, délka 22 cm