prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

14. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Harlekýn, akvarel na kartonu, 44,5x33 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****7 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:13:35
*****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:13:25
*****7 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:13:14
*****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:13:03
*****7 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:12:51
*****6 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:12:40
*****0 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:38
*****7 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:12:25
*****8 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:12:14
*****9 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:12:07
*****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:12:02
*****8 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
*****9 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
*****9 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
*****9 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
*****9 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:11:57