prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

14. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Harlekýn, akvarel na kartonu, 44,5x33 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

9****7 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:13:35
1****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:13:25
9****7 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:13:14
1****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:13:03
9****7 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:12:51
1****6 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:12:40
3****0 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:38
9****7 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:12:25
2****8 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:12:14
4****9 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:12:07
9****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:12:02
1****9 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
2****8 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
1****9 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
9****9 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:12:00
1****9 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:11:57