aktuální cena:
750 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky Orient, pánské, Mechanický strojek s automatickým nátahem. Orient 46D40, Rezerva..

aktuální cena:
1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlaté švýcarské hodinky Valory, mechanický stroj s automatickým nátahem, puncováno Au 585/1000,..

aktuální cena:
2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Zlaté náramkové hodinky TAVANES, Au 50/1000, mechanický strojek, funkční, průměr 31 mm, puncováno,..

aktuální cena:
850 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky Prim Sport I. generace, vzor 1968, jdoucí, poškozený plášť oxidací,průměr 38 mm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky POLJOT, mechanický strojek s automatickým nátahem,jdoucí, velikost 35 x 35 mm

aktuální cena:
220 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Pánské náramkové hodinky OMEGA mechanický stroj, průměr 33 mm, jdoucí

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky MIMO antimagnetic, mechanický strojek, jdoucí, průměr 40 mm, drobně naprasklé..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky Chrono, mechanický strojek, průměr 41 mm, zadní víčko stopy oxidace, poškrábané..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Náramkové hodinky Chrono, mechanický strojek, průměr 41 mm, jdoucí,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kapesní pánské hodinky IWC Schaffhausen,  v obecném kovu, zlacené detaily, průměr 51 mm, značen,..

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kapesní hodinky bicí, rytý ciferník, cylindrový stroj, průměr 46 cm, jdoucí,

aktuální cena:
750 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Hodinky Prim sport, mechanický strojek s automatickým nátahem, průměr 38 mm, jdoucí, perfektní stav

aktuální cena:
220 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Švýcarské kapesní stříbrné hodinky , mechanický strojek, funkčnost nezaručujeme, průměr 50 mm

aktuální cena:
280 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Hodinky K. SERKISOFF Constantinopole, klíčové hodinky Ag, tříplášťové, Na plášti značka BILLODES..

aktuální cena:
260 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Stříbrné kapesní hodinky se špindlovým strojem, značeno Lorenz ENGELBRECHT in Wien, chod..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Původní biedermeyerovské sloupkové hodiny, 1/4 stroj, funkčnost nezjištěna, chybí pendl, naprasklá..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Nástěnné pérové hodiny, výška 80 cm, průměr ciferníku 18 cm, nefunkční, prasklé péro

aktuální cena:
14 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Vzácné nástěnné hodiny s ročním chodem, výška 155 cm, funkční, poškozené závaží a zámeček dvířek,..