4 200 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Státní cena za chov koní, vydání 1908, stříbro, značeno JAUNER, puncováno "A", Marko.436

650 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

1. Armáda - Vánoce v poli 1914, portrét FJI vpravo, olivové ratolesti, opis, bronz, 26x40 mm,..

400 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

3. Armáda - Belgrad 1915, pohled na krajinu s pevností, ratolesti, nápisy, sign. Assmann /..

480 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

460 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

1 100 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Červený kříž - oficialní odznak pro rakouskou sanitu, zlatá podkladová barva, smaltovaný, 26x32..

420 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Arcivévoda Karel 1916 - poprsí v uniformě vpravo, 3-řádkový nápis, zinek 33 x 37 mm, zavírací..

420 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Maltézký kříž 1914 - kolem kříže německy nápis "Čestná vzpomínka padlým v bojích za vlast", černě..

220 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Císařovna Zita, poprsí vlevo, vpravo nápis ZITA, sign. R. Marschall, zinek, 37x33 mm, zavírací..

650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Identifikační známka(propustka) pro zaměstnance muniční továrny ve Wőllersdorfu opravňující ke..

1 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B, pův. etue

1 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Československý válečný kříž z roku 1939, I. vydání Praha 1945, VM.11-B

1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Československý válečný kříž z roku 1939, II. vydání Praha 1945 - 1946, VM.11-C, na stuze lipová..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Řád Slovenského národního povstání, I. třída, bronz zlacený, číslo 431, VM.16-I

1 400 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K"..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900",..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Řád práce, II. vydání, číslo 6040, stříbro, smalty, značeno "MK" (Kremnica), puncováno puncem a..