vyvolávací cena:
10 000 CZK

5 Rubl 1889 AG, KM.42, Uzd.301, nep. hr.

17 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

15 Rubl 1897 AG, Bitkin2.2, KM.65, nep. hr.

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

2 Kopějka 1757 (?), Kopějka 1829 EM, 1844 EM + 4 Cu mince Ruska_7 ks

320 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

5 Kopějka 1766 EM, Jekaterinburg, Bitkin.562, Uzd.2678

850 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

5 Kopějka 1766 SM, Sestroeck, Bitkin2.602, Uzd.2679

340 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

5 Kopějka 1775 EM, Jekaterinburg, Bitkin2.624, Uzd.2734

600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

1 Kopějka 1777 KM, Suzun, Bitkin2.1154, Uzd.4331

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

1 Kopějka 1778 KM, Suzun, Bitkin2.1156, Uzd.4337, škr.

3 000 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

2 Para - 3 Kopějky 1772, Sadogura, Bitkin.1155, Uzd.4911, hr.

320 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

2 Kopějka 1798 EM, 1 Kopějka 1801 EM, Jekaterinburg_2 ks

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Poltina 1817 SPB-PS, St. Peterburg, Bitkin2.158, Uzd.1440

1 100 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK
650 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

2 Kopějka 1840 EM, Jekaterinburg, Bitkin2.548, Uzd.3377 + Para 1772 pro Moldavsko_2 ks

1 100 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

25 Kopějka - 50 Grošů 1848 MW, Varšava, Bitkin2.1254, Uzd.4182

1 300 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Rubl 1893 AG, St. Peterburg, Bitkin2.77, Uzd.2051

6 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

10 Markkaa 1882 S, Helsinky, Bitkin2.229, Uzd.4727

460 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pamětní medaile na 300. výročí rodu Romanovců 1613 - 1913, bronz, Čep.1012

7 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

AR Medaile Řádu sv. Anny, typ 1916, číslo 490747, stříbro zlacené, stříbro, nepuncováno, Čep.1094