3 400 CZK
vyvolávací cena:
2 600 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty,..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Záslužný kříž, stříbrný na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN,..

6 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči,..

3 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, bronzová medaile Fr. Josefa I. na civilní stuze, bronz..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I.,..

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída 2x udělená, IX. vydání 1917 - 1918, Karel,..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Vojenská pamětní medaile Tyrolské výzvy z roku 1797, stříbrná medaile pro poddůstojníky a mužstvo,..

4 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž II. třídy za 40/35 let služby, vydání 1890 - 1918,..

700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Karlův vojenský kříž, pokovený žlutý kov, Marko.419

750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pamětní medaile na císařské manévry u Sztropkó 1911. Zlacený bronz 29 mm

1 400 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Signum Laudis, stříbrná medaile, původní stužka, chybí závěsný kroužek

3 600 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Odznak Červeného kříže, maďarský nápis, bronz, smalty, 49x38 mm

1 700 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Odznak říšský svaz vojenských veteránů. Smaltovaný zlacený bronz 60 x 74 mm, na rubu s úchytem,..

420 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Medaile na manévry 1909 - Velké Meziříčí. Dvouportrét vpravo, opis / 9-řádkový nápis. Bronz 29 mm,..

650 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Červený kříž - oficialní odznak pro rakouskou sanitu, smaltovaný, 25x31 mm, zavírací špendlík..

280 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Císař František Josef I. , poprsí v uniformě vpravo, nápis FRANC. JOS. I., sign R. Marschall 1915,..