vyvolávací cena:
14 000 CZK

Dukát 1542 KB, Husz.895, nep. zvlněný

22 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Dukát 1566 KB, Kremnica, Husz.973, zvlněný, škr.

20 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Dukát 1599 KB, Kremnica, Husz.1002, škr.

75 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Dukát 1711 KB, Kremnica, Husz.1561, zvlněn, m.o._R!

11 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Dukát 1723 KB, Kremnica, Husz.1585

vyvolávací cena:
26 000 CZK

Dukát 1739 KB, Kremnica, Husz.1586, škr.

16 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

2 Sovráno 1766, Brusel, N.154, KM.24, m.o.

10 000 CZK
vyvolávací cena:
4 800 CZK

1/2 Sovráno 1786 A, Vídeň, KM.35, (5,96 g) škr., ouško

16 000 CZK
vyvolávací cena:
16 000 CZK

Sovráno 1786 M, Milano, KM.51, (10,97 g) nep. just.

vyvolávací cena:
9 000 CZK
3 600 CZK
vyvolávací cena:
3 600 CZK

Medaile b.l. (19. stol.) - medaile sv. Jiří. Au 0,585 (4,97 g) 26 mm, punc. J.H, pův. ouško

5 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

1/2 Koruna spolková 1861/2007 (raženo 500 ks), novoražba Česká mincovna, Au 20 mm (0,986) 3,49 g..

vyvolávací cena:
30 000 CZK

4 Dukát 1856 A, upevněn v rámečku a s korunkou (16,76 g), škr.

8 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK
11 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Dukát 1860 A, vlas. rysky

7 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK
3 200 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK
6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 500 CZK