datum aukce 21. 05. 2019 18:00
5
204
prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

6362. Brůha Jaroslav, 1889 - 1976

AE Medaile 1932 - 100 let narození Miroslava Tyrše. Portrét v sokolské čapce zleva, opis / Sokol v letu, nápis. Sign., Bronz 42 mm, pův. etue Tyršovy hra 1932 (etue drobná poškození)

Stav -1/1-

1****4 2 400 CZK 21. 05. 2019 20:14:25