datum aukce 21. 05. 2019 18:00
3
314
prodáno za: 3 400 CZK
vyvolávací cena: 2 200 CZK

6591. Rakousko - Uhersko

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, pův. neznačená etue (nep. poškozená), Marko.161a

Stav I-II

9****7 3 400 CZK 21. 05. 2019 21:40:45
7****8 3 200 CZK 21. 05. 2019 21:40:45
9****7 3 000 CZK 21. 05. 2019 21:40:42