Balšánek Antonín, hudební skladatel, kapelník a dirigent salonního orchestru, zarámovaná fotografie 15 x 11 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.