datum aukce 23. 05. 2019 18:00
182
prodáno za: 260 CZK
vyvolávací cena: 260 CZK

8001. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Balšánek Antonín, hudební skladatel, kapelník a dirigent salonního orchestru, zarámovaná fotografie 15 x 11 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.

1****9 260 CZK 23. 05. 2019 18:01:04