datum aukce 23. 05. 2019 18:00
169
vyvolávací cena: 320 CZK

8002. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Blažíček Jindřich, (1903 - 1979), český operní pěvec ND, zarámovaná fotografie 16 x 22 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.