datum aukce 23. 05. 2019 18:00
160
prodáno za: 110 CZK
vyvolávací cena: 110 CZK

8003. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Neurčená dětská vokální skupina s dirigentem, datace 12.11.1943 v Baťově, podpis, zarámovaná fotografie 17,5 x 12 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho ze čtyřicátých let minulého století.

1****9 110 CZK 23. 05. 2019 18:01:48