datum aukce 23. 05. 2019 18:00
154
vyvolávací cena: 220 CZK

8004. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Dvořáková Miluše, (1917 - 2005), česká herečka a pěvkyně, sólistka ND, zarámovaná fotografie 8 x 13 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.