Dvořáková Miluše, (1917 - 2005), česká herečka a pěvkyně, sólistka ND, zarámovaná fotografie 8 x 13 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho ze čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.