datum aukce 23. 05. 2019 18:00
145
vyvolávací cena: 220 CZK

8006. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Gleich Jaroslav, (1900 - 1976), český operní pěvec a sólista ND v Praze, zarámovaná fotografie 8 x 13 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.