datum aukce 23. 05. 2019 18:00
147
prodáno za: 320 CZK
vyvolávací cena: 320 CZK

8007. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Höger Karel, (1909 - 1977), český herec, zarámovaná fotografie 11,5 x 16,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.

1****9 320 CZK 23. 05. 2019 18:03:10