datum aukce 23. 05. 2019 18:00
116
vyvolávací cena: 480 CZK

8008. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Jílovský Rudolf, vl. jm.Rudolf Klein, (1890 - 1954), český zpěvák a kabaretiér, zakladatel Červené sedmy, zarámovaná fotografie 11 x 16 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.