datum aukce 23. 05. 2019 18:00
142
vyvolávací cena: 220 CZK

8013. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Novák Vítězslav, vl. jm. Viktor Augustin Rudolf Novák, (1870-1949), čes. hud. skladatel, pedagog a klavírista, zarámovaná fotografie 15,5 x 22,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.