datum aukce 23. 05. 2019 18:00
130
vyvolávací cena: 220 CZK

8014. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Otava Zdeněk, (1902 - 1980), český operní pěvec a profesor sól. zpěvu na AMU, zarámovaná fotografie 11,5 x 16,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.