Otava Zdeněk, (1902 - 1980), český operní pěvec a profesor sól. zpěvu na AMU, zarámovaná fotografie 11,5 x 16,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.