datum aukce 23. 05. 2019 18:00
129
vyvolávací cena: 320 CZK

8015. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Podvalová Marie, (1909 - 1992), česká operní pěvkyně, sólistka Opery ND, zarámovaná fotografie 11 x 16 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s vlastnoručním podpisem.