datum aukce 23. 05. 2019 18:00
133
prodáno za: 380 CZK
vyvolávací cena: 220 CZK

8017. Autografy, podpisy - z kanceláře ředitele Ultraphonu Františka Valentiniho

Setleři - trampská vokální skupina, K.Zeman, B.Kupšovský, J.Korda a V.Konvička, zarámovaná fotografie 23 x 16 cm z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století. 1940 - 1941, Švandovo divadlo, bez podpisů, součást sbírky.

5****4 380 CZK 23. 05. 2019 18:06:51
4****5 360 CZK 23. 05. 2019 18:06:49
5****4 340 CZK 23. 05. 2019 18:06:47
4****5 320 CZK 23. 05. 2019 18:06:44
5****4 300 CZK 23. 05. 2019 18:06:41
4****5 280 CZK 23. 05. 2019 18:06:37
5****4 260 CZK 23. 05. 2019 18:06:35
4****5 240 CZK 23. 05. 2019 18:06:32
5****4 220 CZK 23. 05. 2019 18:06:28