datum aukce 08. 12. 2019 17:00
16
283
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

4191. Rusko - SSSR

Medaile Ušakova, číslo 5051 (1944-1945), stříbro, nepuncováno, neznačeno, v letech 1944 - 1945 uděleno kolem 4000 ks, do roku 1971 celkem 14195 ks

Stav I

2****5 11 000 CZK 08. 12. 2019 18:09:43