datum aukce 04. 06. 2020 18:00
2
87
prodáno za: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 800 CZK

2135. Rakousko

AR Medaile 1930 - sportovní medaile "O. K. V. meister von Oesterreich" Smaltovaný obecný kov a punc. zlacené stříbro 0,800 rozměru 68x69 mm na stuze_R!

Stav 1

4****6 1 500 CZK 04. 06. 2020 19:09:39
7****4 1 400 CZK 04. 06. 2020 19:09:37
4****6 1 300 CZK 04. 06. 2020 19:09:37
7****4 1 200 CZK 04. 06. 2020 19:09:32