#2135

Rakousko

Rakousko
#2135

Rakousko

Medals by country
508 zobrazení
1 500 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 800 Kč
4. 6. 2020 18:00
23. eAukce
23. eAukce

STAV

AR Medaile 1930 - sportovní medaile "O. K. V. meister von Oesterreich" Smaltovaný obecný kov a punc. zlacené stříbro 0,800 rozměru 68x69 mm na stuze_R!