datum aukce 04. 12. 2020 18:00
19
392
prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

412. Vojenské, militaria - Česko

Odznak Pilot, po r. 1953, stříbro zlacené, stříbro, značeno KOV, značka výrobce SPINK vybroušena, nepuncováno, nečíslovaný, 66x50mm, stav velmi dobrý

*****4 11 000 CZK 04. 12. 2020 20:46:18
*****5 10 000 CZK 04. 12. 2020 20:46:11