30 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Leopoldův řád, miniatura kříže, zlato, brilianty, smalty, neznačeno, nepuncováno, 18x18 mm, etue,..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Leopoldův řád, statut řádu, 26 stran textu, 9 měditiskových, litografických a heliogarfických..

50 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendiliích a na kroužku "FR" (Franz..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, puncováno puncem pro cizí..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, bronz zlacený, smalty, neznačeno, Marko.074e

15 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

22 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

50 000 CZK
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád Františka Josefa, komandérský kříž, zlato, smalty, značeno "GR", puncováno, původní civilní..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno,..

17 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

9 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.098d

12 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., punc "*",..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Řád Františka Josefa, statut řádu, 20 stran textu, 4 litografické tabule, 35x26,5 cm, vázáno v..

10 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Řád Františka Josefa, dekret rytíře řádu na jméno Josef Rejzek, děkan a vikariátní zástupce v..

75 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Řád Alžběty, řádový kříž I. třídy, zlato, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno "A" a..

15 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno,..

22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, II. typ z let 1855 -..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, středový medailon na..