aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Řád svatého Štěpána, malý kříž řádu s malou dekorací velkokříže, stříbro zlacené, zlato, smalty,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
36 000 CZK

Leopoldův řád, rytířský kříž, stříbro, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno puncem a 2x..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, puncováno puncem na kroužku, vydání z..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída, zlato, smalty, značeno na pendilích ROTHE WIEN, nepuncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
55 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací, zlato, smalty, značeno "AEK", puncováno puncem..

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, neznačeno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád Františka Josefa, komandérský kříž, zlato, smalty, značeno "VM" (Vincenc Mayer), puncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Řád Františka Josefa, důstojnický kříž, zlato, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN a "VM",..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, zlato, smalty, značeno V. MAYER´S SÖHNE IN WIEN, puncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., punc "*",..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Řád Alžběty, řádový kříž II. třídy, zlato, stříbro, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Záslužný kříž pro vojenské duchovní, kříž II. třídy, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, zlato, značeno..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 400 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, Marko.134f, původní..

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, plně vysmaltovaný madailon na Av., stříbro..

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, stříbro, stříbro zlacené, smalty,..