36 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Medaile Jana Žižky z Trocnova, bez čísla, bílý kov patinovaný, značeno na oušku "FA" (Franta..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) s meči, vydání Praha 1920, VM.4-A-II

6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) s meči, vydání Praha 1945, VM.4-A-III

5 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Řád Sokola (Štefánikův řád) bez mečů, vydání Praha 1918 - 1920, varianta B, VM.4-B-II-B, na stuze..

3 600 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Mezispojenecká medaile Za vítězství, Japonsko, pův. dřevěná etue se zlatým tiskem, vzácná

170 000 CZK
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a..

38 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a..

32 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, IV. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Řád Bílého lva, vojenská skupina, V. třída, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý),..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, II. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,..

vyvolávací cena:
34 000 CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, V. třída, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue..

65 000 CZK
vyvolávací cena:
30 000 CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda I. stupně, stříbro, stříbro zlacené,..

28 000 CZK
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda II. stupně, stříbro, smalty, značeno..

30 000 CZK
vyvolávací cena:
26 000 CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, kříž řádu, stříbro zlacené, smalty, značeno..

12 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, zlatá medaile, stříbro zlacené, značeno "K"..

11 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, stříbrná medaile, stříbro, značeno "K"..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Řád Slovenského národního povstání, I. třída, bronz zlacený, číslo 276, VM.16-I, pův. etue