datum aukce 18. 05. 2019 09:00
535
prodáno za: 90 000 CZK
vyvolávací cena: 80 000 CZK

895. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, zlatá medaile, VI. vydání 1859 - 1866, František Josef I., zlato, nesignováno, dodatečně dopuncováno polským puncem z 20. stol., Marko.223 (27,92 g)

Stav I-II

8****7 90 000 CZK 18. 05. 2019 14:30:08
1****8 85 000 CZK 18. 05. 2019 14:30:05
8****7 85 000 CZK 18. 05. 2019 14:30:05
1****8 80 000 CZK 18. 05. 2019 14:30:02