#1530

Československo

Československo
Československo
Československo
Československo
Československo
#1530

Československo

Orders and Decorations
1080 zobrazení
800 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 750 000 Kč
7. 12. 2019 09:00
94. aukce
94. aukce

STAV
I

Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno "S1P" (Safina), puncováno puncem a "750", celková hmotnost včetně stuhy a závěsu 78,07 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 4, orig. červená etue s černým tiskem Dle zjištění bylo vyrobeno celkem 7 ks dekorací připravených k udělení, nakonec byl řád udělen pouze Rudolfu Stránskému, generálnímu tajemníkovi UV KSČ, zbytek zůstal neudělen