datum aukce 07. 12. 2019 09:00
480
prodáno za: 800 000 CZK
vyvolávací cena: 750 000 CZK

1530. Československo

Řád socialismu, zlato, smalty, české granáty, značeno "S1P" (Safina), puncováno puncem a "750", celková hmotnost včetně stuhy a závěsu 78,07 g, neudělený exemplář s dorytým číslem 4, orig. červená etue s černým tiskem Dle zjištění bylo vyrobeno celkem 7 ks dekorací připravených k udělení, nakonec byl řád udělen pouze Rudolfu Stránskému, generálnímu tajemníkovi UV KSČ, zbytek zůstal neudělen

Stav I

5****8 800 000 CZK 07. 12. 2019 15:27:35
1****1 750 000 CZK 07. 12. 2019 15:27:26