datum aukce 07. 12. 2019 09:00
239
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

1533. Československo

Řád přátelství, stříbro zlacené, české granáty, značeno "UŘ 2" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "900", VM.61, malá stužka s jedním českým granátem

Stav I

1****1 55 000 CZK 07. 12. 2019 15:28:33
1****8 50 000 CZK 07. 12. 2019 15:28:25