datum aukce 07. 12. 2019 09:00
387
prodáno za: 120 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

1553. Slovensko

Řád knížete Pribiny, I. třída, řádová hvězda II. typu, stříbro zlacené, stříbro, smalty, značeno "K" (Mincovna Kremnica), ryzostní číslo "987" (131,19 g), MJ.3.2

Stav I

6****0 120 000 CZK 07. 12. 2019 15:32:21