#1598

Slovensko

Slovensko
#1598

Slovensko

Phaleristic - Slovakia
1 limit
891 zobrazení
50 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
7. 12. 2019 09:00
94. aukce
94. aukce

STAV
I-II

Odznak Vysoké vojenské školy, odznak generálního štábu 1942, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "K" (Mincovna Kremnica), ryzostní číslo "987", podložka značena stejně, MJ.18, KK.3.12.4