Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#1598
12
Slovensko
#1598
12
Slovensko
Phaleristic - Slovakia
1 limit
891 zobrazení
50 000 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
7. 12. 2019 09:00
94. aukce
Aukční katalog
STAV
I-II
Odznak Vysoké vojenské školy, odznak generálního štábu 1942, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "K" (Mincovna Kremnica), ryzostní číslo "987", podložka značena stejně, MJ.18, KK.3.12.4
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript