datum aukce 07. 12. 2019 09:00
337
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 50 000 CZK

1598. Slovensko

Odznak Vysoké vojenské školy, odznak generálního štábu 1942, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno "K" (Mincovna Kremnica), ryzostní číslo "987", podložka značena stejně, MJ.18, KK.3.12.4

Stav I-II

2****8 50 000 CZK 07. 12. 2019 15:49:52