#505

Anežka Abrtová

Malém Ji sežral

Anežka Abrtová
#505

Anežka Abrtová

Malém Ji sežral

Aquarelle
1 limit
128 zobrazení
3 500 Kč
Cesta domů, z.ú.
Cesta domů, z.ú.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
22. 10. 2024 19:00

vzadu
akvarel na papíru
rozměry
21 x 29 cm
rámováno
celkový rozměr
26 x 35 cm
2023

2023, akvarel, 21 x 29 cm