signatura | vzadu |
technika | akvarel na papíru |
rozměry | 21 x 29 cm |
rám | rámováno |
celkový rozměr | 26 x 35 cm |
rok | 2023 |
2023, akvarel, 21 x 29 cm
signatura | vzadu |
rozměry | 21 x 29 cm |
rám | rámováno |
celkový rozměr | 26 x 35 cm |
rok | 2023 |