#21

Igor Shulman
(1953)

Přátelé

Igor Shulman
Igor Shulman
Igor Shulman
Igor Shulman
Igor Shulman
#21

Igor Shulman
(1953)

Přátelé

140 zobrazení
33 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
23. 6. 2021 18:00

olej na plátně
90 x 120 cm
2012
signováno LD
rámováno
provenience
soukromá sbírka
1959

Přátelé

Igor Andrianov, známý též pod jménem Igor Šulman, se narodil 28. února 1959. Po absolvování umělecké školy A. G. Venezianova se zúčastnil různých regionálních a republikových výstav. Jako malíř je proslul svou "ochrannou známkou", kterou podepisuje svá díla.

Díla Igora Šulmana jsou součástí mnoha sbírek nejznámějších galerií i soukromých sbírek. Jeho malby jsou oblíbenou ozdobou interiérů mnoha domácností a kanceláří ve více než 50 zemích světa, včetně Velké Británie, Španělska, Německa, USA, Kanady, Itálie, Francie, Belgie, Ruska, Ukrajiny, Maďarska, Austrálie, Rakouska, Anglie, Číny, Japonska, Bahrajnu, Mexika, Nového Zélandu, Brazílie, Kostariky a České republiky.

Díla Igora Šulmana byla vystavena na více než 30 výstavách, a získala si uznání nejen mezi sběrateli, ale i veřejnosti.