signatura | signováno a datováno na rubu |
technika | akryl na plátně |
rozměry | 40 x 30 cm |
rám | rámováno |
rok /year | 2015 |
2015, akryl na plátně, 40 x 30 cm, signováno a datováno na rubu
technika | akryl na plátně |
rozměry | 40 x 30 cm |
rám | rámováno |
rok /year | 2015 |