#18

Dominik Běhal
(1988)

Bad

Dominik Běhal (*1988) Bad
Dominik Běhal (*1988) Bad
Dominik Běhal (*1988) Bad
Dominik Běhal (*1988) Bad
#18

Dominik Běhal
(1988)

Bad

1 limit
146 zobrazení
11 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
20. 9. 2023 19:00

signováno a datováno na rubu
akryl na plátně
rozměry
40 x 30 cm
rámováno
rok /year
2015

2015, akryl na plátně, 40 x 30 cm, signováno a datováno na rubu