#33

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Romantická krajina s jezerem

Josef Navrátil (1798–1865) Romantická krajina s jezerem
#33

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Romantická krajina s jezerem

215 zobrazení
65 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
20. 9. 2023 19:00

nesignováno, přiložen odborný posudek od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.
olej na kartonu
rozměry
18 x 23 cm
rámováno
rok /year
50. léta 19. století

50. léta 19. století, olej na kartonu, 18 x 23 cm, nesignováno. K dílu přiložen odborný posudek od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.