signatura | nesignováno, přiložen odborný posudek od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. |
technika | olej na kartonu |
rozměry | 18 x 23 cm |
rám | rámováno |
rok /year | 50. léta 19. století |
50. léta 19. století, olej na kartonu, 18 x 23 cm, nesignováno. K dílu přiložen odborný posudek od PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.