signatura | značeno vlevo dole W. WOERNLE SCULPS, vpravo dole GABRIEL MAX PINX |
technika | litografie na papíře |
rozměry | 56 x 40 cm ve výřezu, papír 95 x 70 cm |
rám | rámováno a zaskleno |
litografie na papíře, ve výřezu 56 x 40 cm, papír 95 x 70 cm, značeno vlevo dole W. WOERNLE SCULPS, vpravo dole GABRIEL MAX PINX.