#35

Wilhelm Woernle (1849–1916) Ukřižování podle Gabriela Maxe

#35

127 zobrazení
1 000 Kč
CFIG Arts a.s.
CFIG Arts a.s.
20. 9. 2023 19:00
Osmá online aukce
Osmá online aukce

značeno vlevo dole W. WOERNLE SCULPS, vpravo dole GABRIEL MAX PINX
litografie na papíře
rozměry
56 x 40 cm ve výřezu, papír 95 x 70 cm
rámováno a zaskleno

litografie na papíře, ve výřezu 56 x 40 cm, papír 95 x 70 cm, značeno vlevo dole W. WOERNLE SCULPS, vpravo dole GABRIEL MAX PINX.