Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
2
Václav Knop
#8
2
Václav Knop
3 limity
854 zobrazení
11 000 Kč
Galerie Cermak Eisenkraft_
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 9. 2021 18:00
Charitativní aukce – hvězdy TV Prima pro FN Motol (dům pro rodiče nemocných dětí)
Aukční katalog
olej, plátno
35,5 x 56 cm
2021
Meteor nad pobřežím
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript