#42

Ondřej Roubík
(1988)

Rezervace

Ondřej Roubík /1988)
#42

Ondřej Roubík
(1988)

Rezervace

Painting / drawing
1 limit
173 zobrazení
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
2. 4. 2023 17:00

signatura CZ
na rubu Ondřej Roubík
technika CZ
olej, plátno
rozměry CZ
80 x 90 cm
zachovalost CZ
perfektní
rok /year
2019
další info CZ
dar autora

Rezervace