signatura CZ | na rubu Ondřej Roubík |
technika CZ | olej, plátno |
rozměry CZ | 80 x 90 cm |
zachovalost CZ | perfektní |
rok /year | 2019 |
další info CZ | dar autora |
Rezervace
technika CZ | olej, plátno |
rozměry CZ | 80 x 90 cm |
zachovalost CZ | perfektní |
rok /year | 2019 |
další info CZ | dar autora |
Rezervace