signatura CZ | signováno |
technika CZ | litografie, papír |
rozměry CZ | 50 x 40 cm |
zachovalost CZ | perfektní |
rok /year | 2023 |
další info CZ | dar autora |
V tichu okamžiku II.
signatura CZ | signováno |
rozměry CZ | 50 x 40 cm |
zachovalost CZ | perfektní |
rok /year | 2023 |
další info CZ | dar autora |