#43

Michal Ožibko
(1981)

V tichu okamžiku II

Michal Ožibko (1981)
#43

Michal Ožibko
(1981)

V tichu okamžiku II

1 limit
159 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
2. 4. 2023 17:00

signatura CZ
signováno
technika CZ
litografie, papír
rozměry CZ
50 x 40 cm
zachovalost CZ
perfektní
rok /year
2023
další info CZ
dar autora

V tichu okamžiku II.