banner

14. eAukce výtvarného umění

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafiky a sochy

30.5. 2022 od 19:00 hod

Doporučené

Item image
Konečná cena:
230 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
1927 | olej na plátně | 101 x 127 cm | signováno vpravo dole | odborný posudek: PhDr. Michael Zachař | značeno: zezadu autorův štítek s názvem díla
Item image
Konečná cena:
700 000 Kč
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
1910-1915 | olej na lepence | 70 x 95 cm | zezadu štítek francouzského výrobce pomůcek pro umělce, dále dvě celní razítka
Item image
Konečná cena:
94 000 Kč
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
1905-1910 | olej na plátně | 76 x 97 cm | Vystaveno: Bohuslav Dvořák - Procházky krajinomalbou, Městské muzeum Hořice, 2019
Item image
Konečná cena:
130 000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
1896 | olej na lepence | 36 x 50 cm | rané dílo žáka Julia Mařáka
Item image
Konečná cena:
160 000 Kč
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
1910 - 1915 | olej na plátně | 101,5 x 135 cm | signováno vpravo dole
Item image
Konečná cena:
300 000 Kč
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
olej na plátně | 73 x 60 cm | dílo pochází ze stejné sbírky jako obraz "Kytice ve žluté váze" prodaný v aukci Kodl 1.12.2019 | Provenience: Soukromá sbírka Lyon